Srdečne vás vítam na mojej stránke. Volám sa Martin Lackovič a mám 49 rokov. Masážam som sa začal venovať v roku 1997 a po dlhej pauze v roku 2013 som si opäť našiel cestu. V rokoch 1993 až 1997 som robil trénera vo fitnesscentre OÁZA v Rači. Školil som všetky druhy masáži.

Masírujem v Pezinku, Galaxia pasáži na 1 poschodí, ulica M.R. Štefánika 27. Oproti Raiffeisen banky. Dá sa k nám dostať aj od Kultúrneho domu. Budova je bez výťahu! Bezplatné parkovisko je na Farskej ulici 30. metrov, alebo zámocky park  cca 300. metrov. Spoplatnené parkovisko (60 minút 0,50€) je na M.R. Štefánikovej ulici pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 hod., po 17:00 hodine a víkendy je bezplatné.

AKO SA OBJEDNAŤ. 
     1. Kliknite na prehľad voľných termínov. (Neklikajte na voľné termíny). 
      Zelené: sú voľné termíny 
2. Kliknite na objednávky. SMS-kou vám termín do 12hodín potvrdím. Ak chcete masáž dnes prosím kontaktujte ma: SMS, WhatsApp.

Masírujem v príjemne zariadených, čistých priestoroch, so soc. zariadením a sprchou. Používam 100% prírodný olej. Pre každého zákazníka je nachystaná nová jednorázová plachta a čistý uterák. Prosím prichádzajte na dohodnutý čas.

Vyhotovím Vám darčekové poukazy. 


STORNO: Službu môžete zrušiť najneskôr 24 hodín pred termínom. Ak zrušíte menej ako 24 hodín alebo sa vôbec nedostavíte, na Váš e-mail vám prídu údaje na zaplatenie objednanej služby. Taktiež môžete svoj termín posunúť inej osobe. Ďakujem za pochopenie.