•  30.- minút 12€ krčná chrbtica,chrbát, kríže.
  •   60.- minút 22   celotelová relaxačná masáž, celotelová masáž lávovými kameňmi. lymfodrenážna masáž pre       ženy. Meridiánvá masáž pre ženy. Anticelulitídna masáž pre ženy.
  •  90.- minút 30€ celotelová relaxačná masáž, celotelová masáž lávovými kameňmi. lymfodrenážna masáž pre       ženy. Meridiánvá masáž pre ženy. Anticelulitídna masáž pre ženy.
  • 10.- minútová uvoľňujúca masáž krčnej chrbtice 8€

  • 30.- minútová banková masáž 15€ 
  • 45.- minútová banková masáž 20€ 
  • 60.- minútová banková masáž 25€ 
Bankovanie - vákuová masáž - je liečebná metóda, pri ktorej sa pracuje sklenými bankami rôznej veľkosti, ktoré sa prisajú na kožu podtlakom (nahriate teplým vzduchom). Tým sa očisťuje telo od škodlivín, uvoľňuje gelózy 
- zatvrdnutia, regeneruje sa koža, odstraňujú sa svalové spazmy, zmierňujú sa chronické reumatické ochorenia. 
Reflexným prikladaním v okolí spinálnych nervov sa ovplyvňuje činnosť vnútorných orgánov. 
Malé podliatiny, ktoré vzniknú pri tejto masáži, zvyčajne do týždňa zmiznú. Perličkový kúpeľ v Epsom soli + morská soľ, 10 minútový. Pred masážou- 12€, Epsom soľ, síran horečnatý.
Koža je známa ako tretia oblička, pričom toxíny sú vylučované prostredníctvom pórov, mazových a potných žliaz v podobe mazu, potu či hnisu. Pokožka má teda zásadnú úlohu pri starostlivosti o naše zdravie a krásu.


Reflexná masáž chodidiel 40.- minút 18€ 
                                             30.- minút 14
                                             20.- minút 12

Reflexnou masážou chodidla stimulujeme reflexne body na plôške nohy, 
tým sa pozitívne ovplyvňujú konkrétne časti tela spolu s vnútornými orgánmi. 
Masáž ovplyvňuje ich funkciu, zmierňuje stres, napomáha k celkovému uvoľneniu organizmu.

Meranie zdravotného stavu prístrojom ACU-M. - 10
Meranie zdravotného stavu. Systém ACU-M slúži ako pomocník pri posudzovaní energetického stavu ľudského tela a pri jeho ladení. Využíva skúsenosti čínskej medicíny a zároveň sa orientuje na metodiku, ktorú v minulom storočí vypracoval Willy Penzel. Výsledok merania Vám bude vytlačený, ale aj uchovávaný pre porovnanie s budúcimi meraniami.

Medová masáž - 30.- minút 15Senzálna masáž - relaxačná hudba, horúci olej, esenciálne oleje, jemné masážne techniky na uvoľnenie tela aj mysle.


60 minút 29€


90 minút - 45€


Masáž sa vykonáva na nahé telo, prikryté uterákom. Ide o citlivú východnú masáž, pri ktorej sa využíva tok energie. Masíruje sa po energetických dráhach. Cieľom je rozprúdiť energiu v tele.

Ušné, telové sviečky, 1 sviečka 5

Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený maz a tzv. komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým napomáha pri likvidácii zápalu v organizme. Pri sviečkovaní sa uvoľnia energetické bloky a následne sa spustí samo-liečebný proces organizmu. 

Rašelinový zábal  20.- minút 8

Použitie sprchy + ručník  1€

Ceny sú vrátane 20%DPH.