Relexačno – senzuálna masáž pre páry
Spoločný zážitok je oveľa intenzívnejší! Prežite si romantickú, relaxačno-senzuálnu masáž spoločne so svojim partnerom/kou. Pri tejto masáži spoločne masírujú masér i masérka na dvoch samostatných masážnych lôžkach v jednej miestnosti (alebo v dvoch oddelených miestnostiach podľa výberu klientov). Je bežným zvykom, že masér masíruje ženu a masérka muža, aby tak mohla prúdiť doplňujúca sa vzájomná energia. Počas partnerskej masáže zažijete príjemné pocity uvoľnenia, odreagovanie od stresu i každodenných starostí a súčasne vnímate blízkosť svojho partnera. Masáž je prispôsobená konkrétnym potrebám klienta. Technika masáže tak nemusí byť vždy rovnaká u oboch partnerov. 
Masáž sa môže začínať perličkovým kúpeľom nôh, kde partneri sedia vedľa seba a maséri jemne masírujú krčnú chrbitcu. Kúpeľ obsahuje Epsomskú soľ (síran horečnatý), ktorá je známa svojimi liečivými účinkami na telo. V tejto forme sa najlepšie vstrebáva a dopĺňa nášmu telu dôležité látky, prevažne horčík. Síran prispieva k lepšiemu vstrebávaniu výživných látok v tele. Podporuje tiež proces detoxikácie. 
Po kúpeli nasleduje jemná, senzuálna masáž celého tela. Senzuálna masáž je alternatívou medzi relaxačnou celotelovou a tantrickou masážou. Na telo sa postupne a jemne prikladajú horúce uteráky, ktoré pomáhajú uvoľniť, zrelaxovať a precítiť si telo. Keď je klient uvoľnený z bežného stresu, prídu na rad jemné dotyky, hladenie dlaňou, prstami a pierkami. Pri senzuálnej masáži sa používa technika dlhých ťahov pozdĺž svalových partií bez výrazného prítlaku. Stimuluje sa celé telo pomocou dotykov. Je založená na jemných vibráciách v tele a energetických dráhach človeka a zameraná na správne prúdenie životnej energie. Dochádza pri nej nie len k fyzickému, ale aj psychickému uvoľneniu. Táto citlivá terapia pomáha stimulovať krvný obeh, uvoľniť svalové napätie, zahnať stres, zlepšiť spánok a celkovo pôsobí relaxačne. Nasleduje olejová masáž, kde používame aromaterapeutické esenciálne oleje a najčastejšie kokosový olej v bio kvalite. Pomáhajú spájať sa so zemou, prenikajú cez pokožku a dýchanie do buniek. Pôsobia psychosomaticky uvoľňujúco. V masáži sa spájajú prvky klasickej masáže, fasciálnej masáže, akupresúry, reflexnej terapie chodidiel, kraniosakrálnej biodynamiky, tantrickej masáže a aromaterapie. Masáž zahŕňa tiež masírovanie lávovými kameňmi. Lávové kamene sa vyznačujú úžasnou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla. Obsahujú vysoké percento železa, čo prezentuje jang energiu, teda mužský princíp. Vlastnosť kameňov absorbovať, udržiavať a postupne odovzdávať teplo pozitívne pôsobí nielen na pokožku, podkožie a svalové vlákna, ale spôsobuje aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, urýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela. Masáž lávovými kameňmi pozitívne vplýva aj na lymfatický systém, relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti. Keďže masáž kameňmi pôsobí antistresovo, využíva sa aj v oblasti psychiky, pretože odoberá negatívnu energiu.
Nechajte sa unášať, spoznajte múdrosť vlastného tela a ponorte sa hlbšie do svojej osobnosti. Prebudťe svoju fyzickú energiu a nechajte ju, aby vás viedla k pocitu naplnenia. Zverte sa do rúk šikovného maséra. Rozprudí sa vo vás životná sila, energia a radosť.