Martin Lackovič  MASÉR                  

Srdečne vás vítam na mojej stránke. Volám sa Martin Lackovič a mám 50 rokov. Masážam som sa začal venovať v roku 1997 a po dlhej pauze v roku 2013 som si opäť našiel cestu späť. V rokoch 1993 až 1997 som robil trénera vo fitnesscentre OÁZA v Rači. Školil som všetky druhy masáži.

Masírujem v Pezinku, Galaxia pasáži na 1 poschodí, ulica M.R. Štefánika 27. oproti Raiffeisen banky. Dá sa k nám dostať aj od Kultúrneho domu. Budova je bez výťahu! Bezplatné parkovisko je na Farskej ulici 30. metrov, alebo zámocky park  cca 300. metrov. Spoplatnené parkovisko (60 minút 0,60€) je na M.R. Štefánikovej ulici pondelok až piatok od 8:00 do 17:00 hod., po 17:00 hodine a víkendy je bezplatné.

AKO SA OBJEDNAŤ. 

     1. Kliknite na prehľad voľných termínov. Voľné termíny aktualizujem cca na 5 dní. (Neklikajte na zelené políčka v tabuľke, ale prekliknite sa objednávkový formulár). 

      Zelené: sú voľné termíny 

2. Kliknite na objednávkový formulár a vyplňte ho. SMS-kou vám termín do 12hodín potvrdím. Ak chcete masáž dnes, prosím kontaktujte ma: SMS, WhatsApp alebo zavolajte. Ak nedvíham masírujem a zavolám naspäť.

Masírujem v príjemne zariadených, čistých priestoroch, so soc. zariadením a sprchou. Používam 100% prírodný olej. Pre každého zákazníka je nachystaná nová jednorazová plachta a čistý uterák. Prosím prichádzajte na dohodnutý čas.

V prípade záujmu vám vyhotovím darčekový poukaz. 

STORNO: Službu môžete zrušiť najneskôr 24 hodín pred termínom. 

Ak zrušíte menej ako 24 hodín, budem žiadať uhradenie 10€ poplatku. 

Ak zrušíte menej ako 3 hodiny alebo sa vôbec nedostavíte, budem žiadať uhradenie 20€ poplatku.

Ak na masáž budete meškať, bude o to skrátená. 

Taktiež môžete svoj termín posunúť inej osobe. Ďakujem za pochopenie.