Martin Lackovič  MASÉR                  

Srdečne vás vítam na mojej stránke. 

Volám sa Martin Lackovič a mám 50 rokov. Masážam som sa začal venovať v roku 1997, a po dlhej pauze v roku 2013 som si opäť našiel cestu späť. V rokoch 1993 až 1997 som robil trénera vo fitness centre OÁZA v Rači. Školil som všetky druhy masáží. Okrem masáží, môžete očakávať aj poradenstvo ako zmeniť stereotyp, odstrániť zlozvyky, ktoré môžu viesť k deformáciám kĺbov.  

Masírujem v Pezinku v Galaxia pasáži na 1. poschodí na ulici M. R. Štefánika 27/27, oproti Raiffeisen banky. Dá sa k nám dostať aj od Kultúrneho domu. Budova je bez výťahu! Bezplatné parkovisko je na Farskej ulici cca 30 metrov, alebo v zámockom parku cca 300 metrov od masážneho salóna. Spoplatnené parkovisko - 60 minút/ 0,60 €, je na ulici M. R. Štefánika od pondelka až do piatku od 8:00 do 17:00 hod.. Po 17:00 hodine a počas víkendov je parkovanie bezplatné.

Objednávajte sa prosím cez "prehľad termínov, objednávky". 

Ak chcete masáž dnes a objednávkový formulár vás odmietol, môžete mi zavolať, alebo napísať SMS, WhatsApp. 

Prosím prichádzajte na dohodnutý čas. Nemám čakáreň.

V prípade záujmu vám vyhotovím darčekový poukaz na sumu od 100.-€, Darčekový poukaz od sumy 200.-€, 10% zľava. (Zaplatíte 180.-€, a dostanete poukážku v hodnote 200.-€)

Storno: Ak zrušíte masáž v deň masáže, budem žiadať poplatok 20.- €. 

Ak na masáž budete meškať, oznámte mi to čo najskôr. Pravdepodobne bude skrátená. 

Svoj termín môžete posunúť aj inej osobe. 

Ďakujem za pochopenie.